Ziņa tev! Labākā ziņa pasaulē savā valodā [Latvian/Latviski]

Please first read:
Attention, the following translation of the message has been automatically translated. The text may therefore contain errors. It is a temporary rough translation.
But you are free to share the text for non-profit purposes!
Please also read the article with more explanation: Explanation on the Temporary Rough Translations

Bitte vorher lesen:
Achtung, die folgende Übersetzung der Botschaft wurde automatisch übersetzt. Der Text kann deshalb Fehler enthalten. Es handelt sich um eine vorübergehende Rohübersetzung.
Du darfst den Text trotzdem gerne für nichtkommerzielle Zwecke weiterverbreiten!

Bitte lies auch den Artikel mit weiteren Erklärungen dazu: Erklärung zu den vorübergehenden Rohübersetzungen

Lūdzu, vispirms izlasiet:
Brīdinājums! Šis ziņojuma tulkojums ir automātiski tulkots. Tāpēc tekstā var būt kļūdas. Šis ir pagaidu neapstrādāts tulkojums.
Joprojām laipni aicināti pārdalīt tekstu nekomerciālos nolūkos!
Lūdzu, izlasiet arī rakstu, lai iegūtu papildu skaidrojumus: Pagaidu neapstrādāto tulkojumu skaidrojums

saturu

īsā versija

Ziņa tev!

Labākā ziņa pasaulē savā valodā

Sekojošais vēstījums jau ir būtiski mainījis miljardiem cilvēku dzīves. Jūsu dzīve var mainīties uz visiem laikiem uz labo pusi!
Izmantojiet šo laiku, jo tas ir tā vērts.

 

 

No www.message-for-you.net

Vai jūs dažreiz domājat, kāpēc šajā pasaulē ir tik daudz ļaunuma? Kāpēc visas ciešanas? Un kā jūs varat dzīvot šajā pasaulē ar prieku?

Šajā vēstījumā es vēlos jums pastāstīt, kā ļaunums nāca šajā pasaulē. Bet arī to, kā jūs personīgi varat to pārvarēt un iegūt patiesu ilgstošu dzīvesprieku.

Debesīs bija eņģelis, kas sēdēja virs Dieva troņa. Eņģelis bija sātans. Bet sātans kļuva lepns. Viņš pēc brīvas gribas bija izvēlējies sacelties pret Dievu.

 

 

Tāpēc Dievs izmeta sātanu no debesīm. 

 

Tomēr pats Dievs ir labs, ārpus Viņa nekā laba nav. Tātad sātans zaudēja godību, kas viņam bija pie Dieva. Un tā ar savu krišanu sātans ienesa pasaulē ļaunumu.

Viņš arī kārdināja agrīnos cilvēkus sacelties pret Dievu. Pats sātans ir pazudis uz visiem laikiem un viņš cenšas atturēt cilvēkus no Dieva, lai viņi pazustu un netiktu glābti.

 

Mūsu kļūdas, mūsu vainas apziņa – kad mēs melojam, zogm, mums ir sliktas domas vai slikti vārdi… tas viss mūs šķir no saskarsmes ar Dievu.

 Pagaidām tās ir sliktas ziņas, taču ar to viss nebeidzas. Šai problēmai ir vienkāršs risinājums. Un šim risinājumam ir nosaukums: Jēzus

Jo Dievs mūs mīl! Un Viņš dod katram cilvēkam vismaz vienu iespēju savā dzīvē pieņemt šo risinājumu. Šī ziņa ir jūsu iespēja!

 

 

 

Vispirms es vēlos jums precīzi pateikt, kas ir Jēzus:

Debesu Tēvs, Jēzus un Svētais Gars ir Dievs. Ir trīs dievišķās Personas, kas kopā veido Trīsvienību. Šī vienotība veido Dievu. Tātad Jēzus ir mūžīgs un visvarens. Un Viņš ir Radītājs.

Taču Jēzus brīvprātīgi ieradās šajā pasaulē pirms aptuveni 2000 gadiem kā īsts cilvēks.

 

 

 

 

 

Viņš tika ieņemts no Svētā Gara un dzimis no jaunavas. Viņš dzīvoja cilvēka dzīvi bez kļūdām un perfektās garīgās attiecībās ar Tēvu. Viņš parādīja pasaulei, kāds ir Dievs…

Tad Viņš nomira brīvprātīgi un kā vietnieks par mūsu vainu un kļūdām pie krusta. Trešajā dienā Viņš augšāmcēlās no kapa. Un vēlāk Viņš atkal atgriezās pie Debesu Tēva.

Kāpēc Viņš to izdarīja? Viņš gāja pie krusta, lai uzņemtos visu vainu tavā vietā. Lai Tu būtu no tā BRĪVS! Bet jūs pats izlemjat, vai jūs pieņemat šo dāvanu vai nē.

 

 

Tas nozīmē: kā jūs izlemjat?

Vai tu pieņem Dieva dāvanu?
Ja jā, tad tu tiksi izglābts un kļūsi par Dieva bērnu!

Vai jūs noraidāt Dieva dāvanu?
Tad tu paliec pazudis. Tas nozīmē arī vēlāku pēc nāves mūžīgu atšķirtību no Dieva dziļā tumsā.

Tu vari pieņemt Dieva dāvanu sev TAGAD! Vai arī varat atstāt to stūrī un aizmirst par to… Bet apzinieties sekas.

Tieši tagad, šodien ir tas brīdis, kad tu vari teikt: “Jā, Jēzu, es gribu tev atdot savu dzīvību!”
Brīdī, kad tu pievērsies Jēzum, Svētais Gars nāks un paliks tevī. Caur Viņu jūs esat garīgi, iekšēji, piedzimst no jauna – un piedzimst kā Dieva bērns debesu ģimenē!

Tagad pievienojies man lūgšanā pie krusta.

Es sāku ar lūgšanu un pasaku to teikumu pa teikumam, lai jūs varētu to pateikt (skaļi!).

Sekojošā lūgšana nav formula, bet gan ieteikums. Jūs varat arī aicināt Jēzu savā dzīvē ar vārdiem, kurus esat formulējis pats. Vissvarīgākais ir jūsu lēmums. Joprojām lūdzieties SKAĻI, ne tikai savā prātā. Skaļa lūgšana šajā gadījumā ir grēksūdze fiziskās un garīgās pasaules priekšā.

“Dārgais Kungs Jēzu,

Tagad es gribu ticēt kā bērns, ka varu tevi iepazīt. Ka tu samaksāji par manu vainu, par manām vājībām. Un tāpēc tagad es vainoju jūs visus.

(Pastāsti viņam visu konkrēti un iedod viņam!
Saki: “Jēzu, tas un tas nebija pareizi… es tur meloju…” utt.)

Paldies, Jēzu, ka piedodi man! Jēzu, tagad es pieņemu Tevi par savu ceļvedi dzīvē! Un es lūdzu tevi, dod man savu Svēto Garu! Paldies, ka izglābi mani tagad un padarīji mani par savu bērnu!

ĀMEN.”

Ja jūs tikko to lūdzāt, tad es vēlos jūs apsveikt! Jo tu nepazudīsi, ja būsi atdevis savu dzīvību Jēzum tieši tagad!

Pastāstiet citiem par savu lēmumu Jēzus labā! Varat arī ieteikt šo ziņojumu.

Ja jums joprojām ir jautājumi, vēlos ieteikt noklausīties vai izlasīt arī ziņas detalizēto versiju. Jūs varat tos atrast mūsu vietnē.

Mūsu vietnē jūs atradīsiet arī vairāk par to, kā tagad varat sekot Jēzum.

Vienkārši dodieties uz:

www.message-for-you.net/discipleship

Mēs vēlam jums daudz prieka un svētības jūsu ceļā kopā ar Jēzu!

Jūtieties brīvi izplatīt šo ziņojumu nekomerciālos nolūkos bez izmaiņām. Citiem lietojumiem un izmaiņām ir jāsaņem rakstisks apstiprinājums www.message-for-you.net. Tur pieejams arī citās valodās un citās versijās (piemēram, kā audio faili, video, detalizēta versija, īsa versija, bērnu versija un citas) un dažās valodās neformālā (Du) un formālā (Sie) formātā.

Detalizēta versija

Ziņa tev!

Labākā ziņa pasaulē savā valodā

Garā versija (1. daļa)

Sekojošais vēstījums jau ir būtiski mainījis miljardiem cilvēku dzīves. Jūsu dzīve var mainīties uz visiem laikiem uz labo pusi!

Izmantojiet šo laiku, jo tas ir tā vērts.

Mēs NEReklamējamies nevienai sektai.
Ar šo vēstījumu vēlamies palīdzēt cilvēkiem pārorientēt savu (un līdzcilvēku) dzīvi uz Jēzus personu.

No www.message-for-you.net
(Pieejams arī citās valodās.)

Daudzi cilvēki man raksta mūsu kalpošanā internetā. Un tad es viņiem bieži uzdodu jautājumu: “Vai jūs jau esat apzināti atdevuši savu dzīvi Jēzum?” Un daudzi pēc tam saka: “Jā, protams, es lūdzu katru vakaru.” “Es vienmēr lūdzu pirms gulētiešanas.” “Es bieži runāju ar Dievu.” Vai arī: “Es ticu Dievam.” Un tad viņi saka: “Jā, protams, es jau esmu atdevis savu dzīvi Jēzum.”

Ir ļoti dažādas atbildes. Daži arī saka: “Jā, es tiku kristīts kā mazulis…”. Un daži saka: “Jā, Jēzus ir labs garīgais skolotājs / labs cilvēks / labs piemērs…”. Tāpēc atbildes ir ļoti dažādas. Taču šiem cilvēkiem ir viena kopīga iezīme: viņi vēl nav apzināti atdevuši savu dzīvi Jēzum. Viņi it kā Viņam tic un laiku pa laikam lūdzas, bet vēl nav Viņam atdevuši savu dzīvību.

Lai to saprastu, es vēlētos jums to izskaidrot, izmantojot maratonu. Skrējēji gaida, līdz tiesnesis dod starta signālu. Un tad viņi sāk skriet. Un tagad iedomājieties, ka esat viens no šiem skrējējiem. Un tu negaidi starta signālu, tu vienkārši sāc skriet…

Un tu skrien un skrien, un skrien… Un tu tiešām centies. Tu izmanto visus savus spēkus! Un tu esi laimīgs, jo tu jau redzi finišu… Bet vīrs finišā tev saka: “Piedod, es nevaru tev iedot uzvarētāja medaļu.” Un tu saki: “Ko?! Kāpēc ne? Es skrēju tāpat kā citi!”

Un vīrietis tev saka: “Jā, bet tu sāki skriet bez starta signāla! Jūsu rase nav derīga. Diemžēl jūs to pazaudējāt.”

Un tieši tāpat ir ar ticību Jēzum, nenododot Viņam savu dzīvi. Tas ir kā maratons bez starta.

Bet Jēzus vēlas, lai tu uzvarētu. Un kā mūžīgs uzvarētājs, nevis kā mūžīgs zaudētājs. Viņš ļoti vēlas, lai jūs saņemtu šo uzvarētāja medaļu. Lai jūs varētu būt kopā ar Viņu mūžīgi! Un tas ietver dzīvības nodošanu.

Un jūs droši vien domājat, kā izskatās šī dzīvības nodošana Jēzum. Un ko tas nozīmē ar “starta signālu”. Un es gribētu jums precīzi pateikt, kas ir Jēzus.

 

Kas jums personīgi ir Jēzus?

Vai Viņš ir bijis labs cilvēks? Labs skolotājs?

– Kur varētu būt interesanti dzirdēt Kalna sprediķi… Vai Viņš ir viens no daudzajiem garīgajiem skolotājiem? Tātad Viņš ir saskaņā ar Budu, Muhamedu utt…? Vai Viņš tev ir reliģijas dibinātājs? Es gribētu jums pastāstīt, kas Jēzus PATIESĪBĀ ir.

Kas ir Jēzus?

Debesu Tēvs, Jēzus un Svētais Gars ir Dievs. Ir trīs dievišķās Personas, kas kopā veido Trīsvienību. Šī vienotība veido Dievu. Tātad Jēzus ir mūžīgs un visvarens. Un Viņš ir Radītājs.Taču Jēzus brīvprātīgi ieradās šajā pasaulē pirms aptuveni 2000 gadiem kā īsts cilvēks.Viņš tika ieņemts no Svētā Gara un dzimis no jaunavas. Viņš dzīvoja cilvēka dzīvi bez kļūdām un perfektās garīgās attiecībās ar Tēvu. Viņš parādīja pasaulei, kāds ir Dievs…

Tad Viņš nomira brīvprātīgi un kā vietnieks par mūsu vainu un kļūdām pie krusta. Trešajā dienā Viņš augšāmcēlās no kapa. Un vēlāk Viņš atkal atgriezās pie Debesu Tēva.

Es tev pastāstīšu vairāk par to, kāpēc Jēzus to izdarīja pēc brīža – un ko tas tev nozīmē…

Tātad Jēzus nāca šajā pasaulē kā cilvēks kā mēs. Viņš dzīvoja tāpat kā mēs. Tikai ar vienu lielu atšķirību: Viņš bija pilnīgi tīrs, pilns mīlestības un patiesības. Viņš nekad nav melojis, Viņš vienmēr runāja patiesību. Viņš pat teica par sevi, ka Viņš ir patiesība personificēta! Kurš to var apgalvot? Vai varat teikt, ka esat personificēta patiesība? Vai arī mīlestība klātienē? … Jēzus to teica par sevi! Un Viņš sacīja: “Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība!”

Un tad Viņš teica kaut ko ļoti svarīgu: “…Neviens nenāk pie Tēva kā vien caur mani!” Un tas ir tik svarīgi, par to arī ir runa.

Tātad, Jēzus ir tas, kurš vēlas satvert tavu roku un teikt: “Pieņemiet mani, un Es jūs vedīšu pie debesu Tēva! Es jūs aizvedīšu uz debesīm, uz savu valstību!”

Tā ir dzīves nodošana – ka tu viņam saki (piem.): “Jā, es to gribu! Es gribu būt kopā ar jums mūžīgi! Ne tikai šad tad ikdienā… ne tikai svētdienās… mūžīgi! Es vēlos, lai tu būtu mans dzīves ceļvedis. Ka tu esi mans labais gans un es esmu tava aita, kas tev seko. Tas dzird tavu balsi, kas patiešām vēlas dzīvot kopā ar tevi!

Šī vēsts ir tik daudz dziļāka… Un es vēlos jums parādīt, ko Jēzus darīja JUMS.

Es gribētu jums parādīt krustu. Viss tiek izlemts uz krusta. Jūs varētu jautāt: “Vai tā nebija tikai briesmīga nāve? Kāds tam sakars ar mani?”

Es iepriekš teicu, ka Jēzus dzīvoja tīrībā, mīlestībā. Tāpat kā NEVIENS cits cilvēks! Bez vainas, bez vainas. Bet Jēzus nenāca tikai šajā pasaulē, lai parādītu mums, kā dzīvot. Bet arī mirt par mums pie krusta.

Jo mēs, jūs un es, mēs visi, mēs vienmēr pieļaujam kļūdas. Mēs neesam ideāli. Bet Jēzus nāca pie mums kā ideāls cilvēks! Jēzus ir ideāls! Bet mūsu kļūdas, mūsu vainas apziņa – kad mēs melojam, zogm, mums ir sliktas domas vai slikti vārdi… tas viss mūs šķir no saskarsmes ar Dievu. Tas ir tā, it kā kaut kas stumtu ceļu starp mums. Un tas ir kļuvis arvien vairāk…
Un Jēzus var atjaunot šo kontaktu! Viņš grib tevi paņemt aiz rokas un teikt: “Nāc, es tevi aizvedīšu atpakaļ tur, kur tu patiešām piederi, uz tavām debesu mājām!” Viņš nevēlas, lai tu pazustu. Vainas apziņa jūs uz visiem laikiem šķirs no Dieva. Ja tu viņu neliksi pie krusta. Varbūt jūs domājat: “Es patiesībā esmu labs cilvēks..?! Tā nav mana vaina?!” Tad padomā, kur tu meloji… kur neteici patiesību.

Es tagad arī vēlētos jums pastāstīt, kā ļaunums nāca šajā pasaulē.

Kā pasaulē nāca vainas apziņa?

Debesīs bija eņģelis, kas sēdēja virs Dieva troņa. Eņģelis bija sātans.

Bet sātans kļuva lepns. Viņš pēc brīvas gribas bija izvēlējies sacelties pret Dievu. Tāpēc Dievs izmeta sātanu no debesīm.
Tomēr pats Dievs ir labs, ārpus Viņa nekā laba nav. Tātad sātans zaudēja godību, kas viņam bija pie Dieva. Jo viņš izvēlējās ļaunumu.
Un tā ar savu krišanu sātans ienesa pasaulē ļaunumu. Viņš arī kārdināja agrīnos cilvēkus sacelties pret Dievu. Viņi nonāca sātana varā un ļaunuma varā…Pats sātans ir pazudis uz visiem laikiem un viņš cenšas atturēt cilvēkus no Dieva, lai viņi pazustu un netiktu glābti.

Tāpēc Jēzus nāca šajā pasaulē un saka mums: “Es gribu, lai jūs atgrieztos pie manis, lai mēs atkal varētu veidot dziļu draudzību!” Un tad Viņš gāja pie krusta par tevi: “Tur pie krusta es visu šo vainu uzņemos uz sevi!”

Un Viņš nesa arī tavus garīgos ievainojumus. Viņš to visu redzējis un tev saka: “Es negribu, lai tu būtu mūžīgās sērās! Es vēlos jums sniegt savu prieku!” Viņš paņēma tavas bēdas, tavas sāpes, tavu vientulību. Viņš to visu redz! Viņam par tevi ir vienalga! Viņš gāja pie krusta par to. Un Viņš tev saka: “Redzi, es tavā vietā jau visu esmu izdarījis! Lūdzu, pieņemiet to!” Un Viņš vēlas sniegt jums Savu mīlestību. Viņš parādīja savu mīlestību pie krusta. Viņš saka: “Redzi, pie krusta tu redzi, cik ļoti es TEVI mīlu!

Tas nozīmē: kā jūs izlemjat?

Vai tu pieņem Dieva dāvanu? Ja jā, tad tu tiksi izglābts un kļūsi par Dieva bērnu!

Vai jūs noraidāt Dieva dāvanu? Tad tu paliec pazudis. Tas nozīmē arī vēlāku pēc nāves mūžīgu atšķirtību no Dieva dziļā tumsā.

Tu vari pieņemt Dieva dāvanu sev TAGAD! Vai arī varat atstāt to stūrī un aizmirst par to…
Bet apzinieties sekas.

Tieši tagad, šodien ir tas brīdis, kad var teikt: “Jā, Jēzu, es gribu tev atdot savu dzīvību!”

Kas notiks, kad jūs pievērsīsities Jēzum?

Brīdī, kad tu pievērsies Jēzum, Svētais Gars nāks un paliks tevī.
Caur Viņu jūs esat garīgi, iekšēji, piedzimst no jauna – un piedzimst kā Dieva bērns debesu ģimenē! Jūsu tā saucamais “vecais vīrs” pēc tam garīgi mirst kopā ar Jēzu pie krusta, un jūs saņemat no viņa jaunu dzīvi. Tas dod jums pilnīgi jaunu identitāti – no ubaga bērna līdz karaļa bērnam!

Kā Dieva bērns jūs varat dzīvot Svētā Gara spēkā – un jums vairs nav jādzīvo ļaunuma varā! (Tev joprojām būs brīva griba par to) Un arī Jēzus tev dod Savu spēku izraut cilvēkus no sātana rokām!

Tagad pievienojies man lūgšanā pie krusta.

Es sāku ar lūgšanu un pasaku to teikumu pa teikumam, lai jūs varētu to pateikt (skaļi!).

Sekojošā lūgšana nav formula, bet gan ieteikums. Jūs varat arī aicināt Jēzu savā dzīvē ar vārdiem, kurus esat formulējis pats. Vissvarīgākais ir jūsu lēmums. Jēzus redz tavu sirdi, Viņš zina, ko tu domā. Joprojām lūdzieties SKAĻI, ne tikai savā prātā. Skaļa lūgšana šajā gadījumā ir grēksūdze fiziskās un garīgās pasaules priekšā.

“Dārgais Kungs Jēzu,

Es tagad gribu ticēt kā bērnam, ka varu tevi iepazīt. Ka tu samaksāji par manu vainu, par manām vājībām. Un tāpēc es tev tagad dodu visu, visu, kas mani nomāc, visu, ko es nēsāju sev līdzi. Es tev atdošu visu, ko līdz šim esmu darījis nepareizi.

(Pastāsti Viņam visu konkrēti un nodod Viņam! Saki Viņam: “Jēzu, tas un tas nebija pareizi… Es meloju…” utt.
Kad tu visu nodod Viņam, Viņa asinis sedz visas vainas. Viņa asinis pārklāj tevi.)

Paldies, Jēzu, ka tagad man piedod! Paldies, ka nomazgāji mani tīru! Jēzu, es tagad pieņemu Tevi par savu ceļvedi dzīvē! Kā mans Kungs! Kā mans glābējs! Un es tev lūdzu: nāc manā dzīvē! Un es lūdzu tevi, dod man savu Svēto Garu! Piepildi mani ar Savu Svēto Garu! Paldies, ka izglābāt mani tagad! Paldies, ka tagad esmu tavs bērns!

ĀMEN.”

Ja jūs tikko to lūdzāt, tad es vēlos jūs apsveikt! Jo tad tu esi kļuvis par mūžīgo uzvarētāju. Tad jūs gaidījāt “starta signālu” un devāties ceļā. “Sacensības” tagad ir spēkā!

Un es vēlos jums pateikt to no Jāņa 3:16: “Dievs tik ļoti mīlēja pasauli, ka deva Savu vienpiedzimušo Dēlu, lai neviens, kas Viņam tic, nepazustu, bet dabūtu mūžīgo dzīvību.”

Tas nozīmē, ka tu nepazudīsi, ja tu tagad atdosi savu dzīvību Jēzum! Tagad tas ir droši, tagad jums var būt “pārliecība par glābšanu”. “Pestīšanas pārliecība” nozīmē, ka esat 100% pārliecināts, ka nokļūsiet debesīs. Un nevis sasniegumu dēļ, bet tāpēc, ka tu pieņēmi to, ko Jēzus pie krusta izdarīja tavā labā! Tagad jūs esat izglābts. – Ar žēlastību. Jo tu pieņēmi Viņa dāvanu.

Bet tagad tas iet vēl tālāk. Jo tagad tu esi tikai veicis savu ceļu. Tagad runa ir par pēctecību. Viņš ir labais gans, un tu viņam seko. Un kā tas īsti izskatās, pastāstīšu otrajā daļā.Pastāstiet citiem par savu lēmumu Jēzus labā! Varat arī ieteikt šo ziņojumu.
Tagad par otro daļu par pēctecību…
ziņa tev!

Labākā ziņa pasaulē savā valodā

Kā rīkoties (ziņojuma 2. daļa)

Šī ir otrā daļa lielākajam vēstījumam pasaulē, kas ir būtiski mainījis miljardiem cilvēku dzīves.

No www.message-for-you.net

(Pieejams arī citās valodās.)

Ja neesat skatījies vai klausījies šī ziņojuma pirmo daļu, lūdzu, vispirms izdariet to.

Tagad par otro daļu…

 

Tātad krusts ir sākuma punkts. Un, ja tu atdevi savu dzīvību Jēzum, tad pieņēmi pareizo lēmumu!

Un tagad tas turpinās. Kad tu atdevi savu dzīvību Jēzum, tu (tēlaini izsakoties) paņēmi savu mugursomu un to iztukšoji. Tavā mugursomā bija daudz atkritumu, kas tev vairs nav vajadzīgi. Un tu teici: “Jēzu, es tev to visu atdodu!” Tu to visu atdevi Viņam. Un, kā jau minēts, tajā bija lietas, kas jums vairs nav vajadzīgas (piemēram, vainas apziņa, garīgi ievainojumi utt.).

Tas, ko Jēzus vēlas darīt tagad, ir: Viņš vēlas piepildīt tavu mugursomu!

Viņš vēlas dot jums noderīgas lietas, ko ņemt līdzi. Tāpat kā ceļojumu piederumi, kas jums nepieciešami, atrodoties ceļā.

Pirmkārt, protams, ir ļoti svarīgi, lai jums būtu līdzi ko dzert. Lai pa ceļam nenomirst no slāpēm. Simboliski parādīšu ūdens pudeli ar svaigu, dzidru, veselīgu ūdeni. Ūdens simbolizē Svēto Garu. Kad tu atdevi savu dzīvību Jēzum, Svētais Gars ienāca tevī.

Svētais Gars tad ir jūsos, bet jūs varat piepildīties ar Viņu atkal un atkal. Tā teikt, “dzer” no viņa. Tāpēc ir svarīgi, lai jūs arī dzertu šo dzīvo ūdeni… un tādā veidā jūs vienmēr esat no tā spirgts.
Svētais Gars ir persona, Viņš ir Dievs. Bet tu vari arī piedzīvot Viņa spēku, piepildīties ar Viņu un, tā teikt, dzert Viņa spēku.
Arī māceklībai ir svarīgi, lai jūs tiktu kristīti Svētajā Garā. Ka tu būsi iegremdēts Viņa spēkā. Tas nozīmē arī “ Gara kristības” vai “kristības Svētajā Garā”. Sīkāk par Gara kristībām es rakstu rakstā mūsu tīmekļa vietnē. Lūdzu, apskatiet to.

Tālāk, protams, ir svarīgi arī zināt, kurp dodaties. Jēzus dod jums, tā sakot, norādījumus.

Šie norādījumi apzīmē Bībeli vai Dieva vārdu.

Iespējams, jūs domājat: “Bet man ir Bībele un es to esmu lasījis tik daudz reižu, bet es to vienkārši nesaprotu!” Tas ir tāpēc, ka vienīgais veids, kā saprast Bībeli, ir caur Svēto Garu. Svētais Gars atšifrēs Vārdu jūsu vietā. Un Viņš tev saka, tā sakot: “Es tev paskaidrošu, kā lasīt Bībeli. Es tev paskaidrošu, ko tas nozīmē.” Un pēkšņi ir kā tad, kad tu ieraugi gaismu un saproti: “Ei, pēkšņi man viss ir skaidrs!”
Un tu vari arī lūgt Svētajam Garam paskaidrot tev dažas lietas: “Ko šis teksts nozīmē? Un ko tas nozīmē man personīgi?” Pēc tam Viņš atdzīvina Vārdu jums. Tātad jūs neesat viens savā ceļā.

Tālāk es vēlos jums parādīt mobilo tālruni. Tas apzīmē kopienu.
Jēzus nevēlas, lai tu savā pastaigā būtu viens. Viņš, protams, ir ar jums, bet Viņš arī vēlas, lai jūs kontaktētos ar citiem Jēzus sekotājiem. Ka tu ar viņiem runā, apmainies ar idejām.
Sadraudzība ar citiem kristiešiem var būt draudzē. Bet tā var būt arī mājas grupa. Kur jūs satiekat kristiešus mājās un kopā lasāt Bībeli, kopā lūdzat utt.

Vislabāk ir paskatīties apkārt, lai redzētu, kur jūsu pilsētā vai apgabalā ir citi kristieši, ar kuriem jūs varat satikties. Es vēlos jums dot padomu, ka ir svarīgi, lai viņu pamatā būtu Bībele un lai viņi būtu atvērti Svētajam Garam.

Tad ir ceturtais punkts. Šis ceturtais solis ir ūdens kristības. Iegremdēšana ūdenī.

Tas simbolizē, ka tu atdevi savu dzīvību Jēzum un tagad viss ir kļuvis jauns. Ka tavs vecais es tika krustā sists, tu kopā ar viņu garīgi miri un tad kopā ar viņu augšāmcēlies! Tas simbolizē nāvi un augšāmcelšanos.

Iegremdēšana ir pareizā kristība ūdenī, un arī pirmie kristieši to darīja šādi. Savukārt mazuļa kristīšana vai apsmidzināšana ar ūdeni nav pareiza. Varbūt jūs domājat: “Es tiku kristīts kā mazulis, ar to ir jāpietiek.” Nē, lūdzu, ļaujiet sevi kristīt pareizi un Bībeliski ar iegremdēšanu ūdenī. Vienkārši aizej un paskaties, vai ir kristieši, kas var tevi kristīt.

Tie ir četri soļi. Un tagad tu devies ceļā ar savu mugursomu.

Protams, ceļojuma nodrošinājums pasīvi nepaliek mugursomā, ceļojuma nodrošinājums (ļoti praktiski) ir nepieciešams ceļā. Gluži kā parastā pārgājienā. Tāpēc jūs nepārtraukti skatāties savā kartē, piemēram: “Kur man īsti jādodas? KUNGS, lūdzu, runā ar mani!”
Dievs runā caur Bībeli, bet arī caur iespaidiem, piemēram, garīgiem vai akustiskiem dzirdamiem vārdiem, caur attēliem, vīzijām un caur sapņiem. Viņš var arī runāt ar jums caur citiem cilvēkiem.
Mūsu vietnē varat atrast skaidrojošus rakstus par šo tēmu “Dievs runā”, piemēram, kā pareizi pārbaudīt savus iespaidus (proti, pret Bībeli un pret Dieva raksturu).
Iepazīsti Viņa balsi un uztver to personīgi sev! Tad jūs esat uz pareizā ceļa. Jo Viņš ir labais gans, un jūs esat Viņa avis, kas var dzirdēt Viņa balsi.

Protams, ir svarīgi arī turpināt dzert. Atkal un atkal piepildīties ar Svēto Garu. Dzīvot Viņa spēkā, tāpat kā pirmie kristieši Vasarsvētkos tika piepildīti ar Svētā Gara spēku. Vairāk par tēmām Gara kristības un Gara dāvanas mūsu vietnē.

Kā jau minēts, svarīga ir arī sadraudzība ar citiem kristiešiem, tāpat kā ūdens kristības.

Mūsu vietnē varat izlasīt noderīgus rakstus par visām šīm tēmām par māceklību.

Tagad īss pārskats ar pēctecības soļiem:


Šo darbību secība nav kritiska! Tātad jūs varat vispirms kristīties un pēc tam iegūt Bībeli. Vai arī jūs varat uzreiz iegūt Bībeli un pēc tam kristīties. Izlemiet paši (arī lūgšanā ar Dievu), ko varat darīt vispirms. Bet: visas darbības ir svarīgas pēctecībai.

Vēl viena lieta: šie soļi nav nepieciešami glābšanai. Tas nozīmē: ja tu jau esi atdevis savu dzīvību Jēzum (kā es paskaidroju pirmajā daļā), tad tu esi izglābts. Bet soļi ir paklausības soļi. Jums vajadzētu iet, ja vēlaties būt paklausīgs Jēzum. Tā kā Viņš ne tikai sūta jūs ceļā, Viņš sniedz jums ceļojumam nepieciešamos līdzekļus. Soļi ir brīvprātīgi, bet Jēzus lūdz jūs tos spert.

Jūs vēlaties sekot Jēzum. Viņš ir Labais Gans, un jūs vēlaties dzirdēt Viņa balsi. Jūs vēlaties zināt, ko vēl Viņš jums personīgi ir ieplānojis (piemēram, jūsu personīgo aicinājumu). Jūs vēlaties zināt, ko Viņš saka par jums (ti, jūsu identitāti Viņā). Jūs vēlētos apmainīties idejām ar citiem un jautāt viņiem, piemēram: “Ko TU esi pieredzējis ar Dievu?” vai: “Ko tas un tas nozīmē Bībelē?” utt.

Tik daudz par māceklību… Esiet svētīti!

Mūsu vietnē jūs atradīsiet papildu palīdzību saistībā ar mantošanu.

Vienkārši dodieties uz:

www.message-for-you.net/discipleship

Tur atradīsit arī bezmaksas lejupielādes, materiālus, ar kuriem dalīties, un daudz ko citu!

Mēs vēlam jums daudz prieka un svētības jūsu ceļā kopā ar Jēzu!

Jūtieties brīvi izplatīt šo ziņojumu nekomerciālos nolūkos bez izmaiņām. Citiem lietojumiem un izmaiņām ir jāsaņem rakstisks apstiprinājums www.message-for-you.net. Tur pieejams arī citās valodās un citās versijās (piemēram, kā audio faili, video, detalizēta versija, īsa versija, bērnu versija un citas) un dažās valodās neformālā (Du) un formālā (Sie) formātā.


Discover more from Message-For-You.net

Subscribe to get the latest posts sent to your email.