Sõnum sulle! Maailma parim sõnum teie enda keeles [Estonian/Eesti keel]

Please first read:
Attention, the following translation of the message has been automatically translated. The text may therefore contain errors. It is a temporary rough translation.
But you are free to share the text for non-profit purposes!
Please also read the article with more explanation: Explanation on the Temporary Rough Translations

Bitte vorher lesen:
Achtung, die folgende Übersetzung der Botschaft wurde automatisch übersetzt. Der Text kann deshalb Fehler enthalten. Es handelt sich um eine vorübergehende Rohübersetzung.
Du darfst den Text trotzdem gerne für nichtkommerzielle Zwecke weiterverbreiten!

Bitte lies auch den Artikel mit weiteren Erklärungen dazu: Erklärung zu den vorübergehenden Rohübersetzungen

Lugege kõigepealt läbi:
Hoiatus, järgmine sõnumi tõlge on automaatselt tõlgitud. Seetõttu võib tekst sisaldada vigu. See on ajutine toortõlge.
Endiselt olete oodatud teksti mitteärilistel eesmärkidel edasi levitama!
Lisaselgituste saamiseks lugege ka artiklit: Ajutiste toortõlgete selgitus

sisu

lühike versioon

sõnum sulle!

Maailma parim sõnum teie enda keeles

Järgmine sõnum on juba põhjalikult muutnud miljardite inimeste elusid. Sinu elu võib igaveseks muutuda paremuse poole!
Võtke see aeg maha, sest see on seda väärt.

 

 

of www.message-for-you.net

Kas sa vahel mõtled, miks siin maailmas nii palju kurjust on? Milleks kõik kannatused? Ja kuidas saab elada selles maailmas rõõmuga?

Selle sõnumiga tahan teile rääkida, kuidas kurjus siia maailma tuli. Aga ka seda, kuidas saate sellest isiklikult üle saada ja saada tõelist kestvat elurõõmu.

Taevas oli ingel, kes istus Jumala trooni kohal. Ingel oli saatan. Kuid Saatan sai uhkeks. Ta oli omal vabal tahtel otsustanud Jumala vastu mässata.

 

 

Sellepärast viskas Jumal saatana taevast välja. 

 

Siiski on Jumal ise hea, väljaspool teda pole head. Nii kaotas Saatan au, mis tal oli Jumala ees. Ja nii tõi Saatan oma langemisega maailma kurjuse.

Ta ahvatles ka varaseid inimesi Jumala vastu mässama. Saatan ise on igaveseks kadunud ja ta püüab inimesi Jumalast eemal hoida, et nad kaoks ja mitte päästetud.

 

Meie vead, meie süü – kui me valetame, varastame, meil on halbu mõtteid või halbu sõnu… see kõik eraldab meid Jumalaga kontaktist saamast.

 See on praegu halb uudis, kuid see ei piirdu sellega. Sellele probleemile on lihtne lahendus. Ja sellel lahendusel on nimi: Jeesus

Sest Jumal armastab meid! Ja Ta annab igale inimesele oma elus vähemalt ühe võimaluse see lahendus vastu võtta. See sõnum on teie võimalus!

 

 

 

Kõigepealt tahaksin teile täpselt öelda, kes Jeesus on:

Taevane Isa, Jeesus ja Püha Vaim on Jumal. On kolm jumalikku isikut, kes koos moodustavad Kolmainsuse. See ühtsus teeb Jumalaks. Seega on Jeesus igavene ja kõikvõimas. Ja Ta on Looja.

Kuid Jeesus tuli vabatahtlikult umbes 2000 aastat tagasi tõelise inimesena siia maailma.

 

 

 

 

 

Ta sündis Pühast Vaimust ja sündis neitsist. Ta elas inimelu ilma vigadeta ja täiuslikus vaimses suhtes Isaga. Ta näitas maailmale, milline on Jumal…

Siis suri Ta vabatahtlikult ja asendajana meie süü ja eksimuste eest ristil. Kolmandal päeval tõusis Ta hauast üles. Ja hiljem naasis Ta taas Taevase Isa juurde.

Miks Ta seda tegi? Ta läks ristile, et kanda kogu süü sinu eest. Et saaksid sellest VABA olla! Kuid te otsustate ise, kas võtate selle kingituse vastu või mitte.

 

 

See tähendab: kuidas te otsustate?

Kas sa võtad Jumala kingituse vastu?
Kui jah, siis saad päästetud ja saad Jumala lapseks!

Kas sa lükkad tagasi Jumala anni?
Siis jääd sa eksinud. See tähendab ka hiljem pärast surma igavest eraldatust Jumalast sügavas pimeduses.

Saate vastu võtta Jumala kingituse teile KOHE! Või võite selle nurka jätta ja selle unustada… Kuid olge teadlik selle tagajärgedest.

Just praegu, täna on hetk, mil võid öelda: “Jah, Jeesus, ma tahan sulle oma elu anda!”
Jeesusesse pöördumise hetkel tuleb Püha Vaim ja jääb sinu sisse. Tema kaudu sünnite vaimselt, sisemiselt uuesti – ja sünnite Jumala lapsena taevasesse perekonda!

Nüüd ühinege minuga palves ristil.

Alustan palvega ja ütlen selle lause lause haaval, et saaksite seda öelda (valjusti!).

Järgmine palve ei ole valem, vaid soovitus. Sa võid Jeesuse enda ellu kutsuda ka sõnadega, mille oled ise sõnastanud. Kõige tähtsam on teie otsus. Palvetage ikka VALJUVALJU, mitte ainult mõtetes. Valjuhäälselt palvetamine on sel juhul ülestunnistus füüsilise ja vaimse maailma ees.

“Kallis ISSAND JEESUS,

Ma tahan nüüd uskuda nagu laps, et saan sind tundma õppida. Et sa maksid minu süü, minu nõrkuste eest. Ja nüüd ma süüdistan teid kõiki.

(Rääkige Talle kõik konkreetselt ja andke see talle!
Ütle Talle: “Jeesus, see ja see ei olnud õige… ma valetasin seal…” jne.)

Aitäh Jeesus, et andestasid mulle! Jeesus, ma võtan sind nüüd oma elujuhiks! Ja ma palun sind, anna mulle oma Püha Vaim! Aitäh, et mind nüüd päästsid ja oma lapseks tegid!

AMEN.”

Kui te just seda palvetasite, siis tahan teid õnnitleda! Sest sa ei eksi ära, kui oled praegu andnud oma elu Jeesusele!

Rääkige teistele oma otsusest Jeesuse heaks! Võite ka seda sõnumit soovitada.

Kui teil on veel küsimusi, soovitan teil kuulata või lugeda ka sõnumi üksikasjalikku versiooni. Leiate need meie veebisaidilt.

Meie veebisaidilt leiate ka rohkem selle kohta, kuidas saate nüüd Jeesust järgida.

Lihtsalt minge aadressile:

www.message-for-you.net/discipleship

Soovime teile palju rõõmu ja õnnistusi teel koos Jeesusega!

Võite seda sõnumit mitteärilistel eesmärkidel muutmata edasi levitada. Muud kasutused ja muudatused nõuavad kirjalikku nõusolekut www.message-for-you.net. Saadaval ka teistes keeltes ja muudes versioonides (nt helifailid, videod, üksikasjalik versioon, lühiversioon, lastele mõeldud versioon ja muud) ning mõnes keeles mitteametlikul (Du) ja ametlikul (Sie) kujul.

Üksikasjalik versioon

sõnum sulle!

Maailma parim sõnum teie enda keeles

Pikk versioon (1. osa)

Järgmine sõnum on juba põhjalikult muutnud miljardite inimeste elusid. Sinu elu võib igaveseks muutuda paremuse poole!

Võtke see aeg maha, sest see on seda väärt.

Me EI reklaami ühelegi sektile.
Selle sõnumiga soovime aidata inimestel oma (ja kaasinimeste) elu ümber suunata Jeesuse isiku poole.

of www.message-for-you.net
(Saadaval ka teistes keeltes.)

Paljud inimesed kirjutavad mulle meie teenistuses Internetis. Ja siis esitan neile sageli küsimuse: “Kas olete juba teadlikult oma elu Jeesusele loovutanud?” Ja paljud ütlevad siis: “Jah, muidugi, ma palvetan igal õhtul.” “Ma palvetan alati enne magamaminekut.” “Ma räägin sageli Jumalaga.” Või ka: “Ma usun Jumalasse.” Ja siis nad ütlevad: “Jah, loomulikult olen ma juba andnud oma elu Jeesusele.”

Vastuseid on väga erinevaid. Mõni ütleb ka: “Jah, mind ristiti lapsena…”. Ja mõned ütlevad: “Jah, Jeesus on hea vaimne õpetaja / hea inimene / hea eeskuju…”. Nii et vastuseid on väga erinevaid. Kuid neil inimestel on üks ühine joon: nad pole veel teadlikult oma elu Jeesusele loovutanud. Nad nagu usuvad Temasse ja palvetavad aeg-ajalt, kuid nad pole veel oma elu Talle andnud.

Selle mõistmiseks tahaksin teile seda maratoni kasutades selgitada. Jooksjad ootavad, kuni kohtunik annab stardisignaali. Ja siis hakkavad nad jooksma. Ja nüüd kujutage ette, et olete üks neist jooksjatest. Ja sa ei oota stardisignaali, vaid hakkad jooksma…

Ja sa jooksed ja jooksed ja jooksed… Ja sa tõesti pingutad. Kasutad kogu oma jõudu! Ja sa oled õnnelik, sest näed juba finišit… Aga mees finišis ütleb sulle: “Vabandust, ma ei saa sulle võitjamedalit anda.” Ja sa ütled: “Mida?! Miks mitte? Jooksin nagu teised!”

Ja mees ütleb sulle: “Jah, aga sa hakkasid jooksma ilma stardisignaalita! Teie rass on kehtetu. Kahjuks kaotasite selle.”

Ja täpselt sama lugu on Jeesusesse uskumisega ilma oma elu Temale pühendamata. See on nagu maraton ilma stardita.

Kuid Jeesus tahab, et sa oleksid võidukad. Ja igavese võitjana ja mitte igavese kaotajana. Ta tahab väga, et saaksite selle võitja medali. Et sa saaksid Temaga koos olla igavesti! Ja see hõlmab ka elu loovutamist.

Ja ilmselt mõtled sa, kuidas see elu loovutamine Jeesusele välja näeb. Ja mida see tähendab “stardisignaaliga”. Ja ma tahaksin teile täpselt öelda, kes on Jeesus.

 

Kes on Jeesus sinu jaoks isiklikult?

Kas ta on olnud hea mees? Hea õpetaja?

– Kus võib olla huvitav kuulata mäejutlust… Kas ta on üks paljudest vaimsetest õpetajatest? Nii et kas Ta on kooskõlas Buddha, Muhamedi jne…? Kas Ta on sinu jaoks religiooni rajaja? Tahaksin teile öelda, kes Jeesus TEGELIKULT on.

Kes on Jeesus?

Taevane Isa, Jeesus ja Püha Vaim on Jumal. On kolm jumalikku isikut, kes koos moodustavad Kolmainsuse. See ühtsus teeb Jumalaks. Seega on Jeesus igavene ja kõikvõimas. Ja Ta on Looja.Kuid Jeesus tuli vabatahtlikult umbes 2000 aastat tagasi tõelise inimesena siia maailma.Ta sündis Pühast Vaimust ja sündis neitsist. Ta elas inimelu ilma vigadeta ja täiuslikus vaimses suhtes Isaga. Ta näitas maailmale, milline on Jumal…

Siis suri Ta vabatahtlikult ja asendajana meie süü ja eksimuste eest ristil. Kolmandal päeval tõusis Ta hauast üles. Ja hiljem naasis Ta taas Taevase Isa juurde.

Ma räägin sulle kohe lähemalt, miks Jeesus seda tegi – ja mida see sinu jaoks tähendab…

Seega tuli Jeesus siia maailma inimesena nagu meie. Ta elas nagu meie. Ainult ühe suure erinevusega: ta oli täiesti puhas, täis armastust ja tõde. Ta ei valetanud kunagi, Ta rääkis alati tõtt. Ta isegi ütles enda kohta, et Ta on tõe kehastatud! Kes saab seda väita? Kas võite öelda, et olete tõe kehastatud? Või armastus isiklikult? … Jeesus ütles seda enda kohta! Ja Ta ütles: “Mina olen tee, tõde ja elu!”

Ja siis Ta ütles midagi väga olulist: “…Keegi ei tule Isa juurde muidu kui minu kaudu!” Ja see on nii tähtis, et see ongi kõik.

Niisiis, Jeesus on see, kes tahab võtta su käest ja öelda sulle: „Võtke mind vastu ja ma viin teid taevase Isa juurde! Ma viin su taevasse, oma kuningriiki!”

See on elu alistumine – et sa ütled talle (nt): “Jah, ma tahan seda! Ma tahan sinuga igavesti olla! Mitte ainult aeg-ajalt igapäevaelus… mitte ainult pühapäeviti… igavesti! Ma tahan, et sa oleksid mu elujuht. Et sina oled mu hea karjane ja mina olen sinu lammas, kes sulle järgneb. See kuuleb teie häält, kes tõesti tahab teiega täielikult koos elada!

See sõnum on palju sügavam… Ja ma tahan teile näidata, mida Jeesus teie heaks tegi.

Tahaksin teile risti näidata. Kõik otsustatakse ristil. Võite küsida: “Kas see polnud lihtsalt kohutav surm? Mis see minuga pistmist on?”

Ma ütlesin varem, et Jeesus elas puhtuses, armastuses. Nagu mitte ükski teine ​​inimene! Süüta, süütundeta. Kuid Jeesus ei tulnud siia maailma lihtsalt selleks, et näidata meile, kuidas elada. Aga ka meie eest ristil surra.

Sest meie, sina ja mina, me kõik teeme alati vigu. Me ei ole täiuslikud. Kuid Jeesus tuli meie juurde täiusliku mehena! Jeesus on täiuslik! Aga meie vead, meie süü – kui me valetame, varastame, meil on halbu mõtteid või halbu sõnu… see kõik lahutab meid Jumalaga kokku puutumast. Miski oleks justkui meie vahele trüginud. Ja seda on üha enam…
Ja Jeesus saab selle kontakti taastada! Ta tahab sul käest kinni võtta ja öelda: “Tule, ma viin su tagasi sinna, kuhu sa päriselt kuulud, sinu taevasesse koju!” Ta ei taha, et sa eksiksid. Süütunne lahutab sind Jumalast igaveseks. Kui sa teda ristile ei pane. Võib-olla arvate: “Ma olen tegelikult hea inimene..?! See ei ole minu süü?!” Siis mõtle, kus sa valetasid… kus sa tõtt ei rääkinud.

Tahaksin nüüd ka teile rääkida, kuidas kurjus siia maailma tuli.

Kuidas tuli maailma süütunne?

Taevas oli ingel, kes istus Jumala trooni kohal. Ingel oli saatan.

Kuid Saatan sai uhkeks. Ta oli omal vabal tahtel otsustanud Jumala vastu mässata. Sellepärast viskas Jumal saatana taevast välja.
Siiski on Jumal ise hea, väljaspool teda pole head. Nii kaotas Saatan au, mis tal oli Jumala ees. Sest ta valis kurja.
Ja nii tõi Saatan oma langemisega maailma kurjuse. Ta ahvatles ka varaseid inimesi Jumala vastu mässama. Nad sattusid saatana võimu alla ja kurjuse võimu alla…Saatan ise on igaveseks kadunud ja ta püüab inimesi Jumalast eemal hoida, et nad kaoks ja mitte päästetud.

Sellepärast Jeesus siia maailma tuli ja Ta ütleb meile: “Ma tahan, et te tuleksite minu juurde tagasi, et meil oleks taas sügav sõprus!” Ja siis läks Ta sinu eest ristile: “Seal ristil, ma võtan kogu selle süü enda peale!”

Ja Ta kandis ka teie vaimseid vigastusi. Ta on seda kõike näinud ja ütleb sulle: “Ma ei taha, et sa oleksid igaveses leinas! Ma tahan teile oma rõõmu kinkida!” Ta võttis sinu leina, valu, su üksinduse. Ta näeb seda kõike! Ta ei hooli sinust! Ta läks selle eest risti ette. Ja Ta ütleb sulle: “Vaata, ma olen juba kõik teie heaks teinud! Palun võtke see vastu!” Ja Ta tahab sulle anda oma armastust. Ta näitas oma armastust ristil. Ta ütleb: „Vaata, ristil sa näed, kui väga ma sind armastan!

See tähendab: kuidas te otsustate?

Kas sa võtad Jumala kingituse vastu? Kui jah, siis saad päästetud ja saad Jumala lapseks!

Kas sa lükkad tagasi Jumala anni? Siis jääd eksinud. See tähendab ka hiljem pärast surma igavest eraldatust Jumalast sügavas pimeduses.

Saate vastu võtta Jumala kingituse teile KOHE! Või võite selle nurka jätta ja selle unustada…
Kuid olge teadlik selle tagajärgedest.

Just praegu, täna on see hetk, mil võid öelda: “Jah, Jeesus, ma tahan anda sulle oma elu!”

Mis juhtub, kui pöördute Jeesuse poole?

Sel hetkel, kui pöördute Jeesusesse, tuleb Püha Vaim ja jääb teisse.
Tema kaudu sünnite vaimselt, sisemiselt uuesti – ja sünnite Jumala lapsena taevasesse perekonda! Teie niinimetatud “vana mees” sureb siis vaimselt koos Jeesusega ristil ja sa saad temalt uue elu. See annab sulle täiesti uue identiteedi – kerjuselapsest kuningalapseni!

Jumala lapsena saad sa siis elada Püha Vaimu väes – ega pea enam elama kurjuse meelevallas! (Selleks jääb sul ikkagi vaba tahe) Ja Jeesus annab sulle ka oma väe inimesi saatana käest välja kiskuda!

Nüüd ühinege minuga palves ristil.

Alustan palvega ja ütlen selle lause lause haaval, et saaksite seda öelda (valjusti!).

Järgmine palve ei ole valem, vaid soovitus. Sa võid Jeesuse enda ellu kutsuda ka sõnadega, mille oled ise sõnastanud. Kõige tähtsam on teie otsus. Jeesus näeb su südant, Ta teab, mida sa mõtled. Palvetage ikka VALJUVALJU, mitte ainult mõtetes. Valjuhäälselt palvetamine on sel juhul ülestunnistus füüsilise ja vaimse maailma ees.

“Kallis ISSAND JEESUS,

Ma tahan nüüd nagu laps uskuda, et saan sind tundma õppida. Et sa maksid minu süü, minu nõrkuste eest. Ja sellepärast ma annan sulle nüüd kõik, kõik, mis mind painab, kõik, mida ma endaga kaasas kannan. Ma annan sulle kõik, mida olen siiani valesti teinud.

(Rääkige Talle kõik konkreetselt ja loovutage see Talle! Ütle Talle: “Jeesus, see ja see polnud õige… Ma valetasin…” jne.
Kui sa annad talle kõik üle, katab Tema veri kogu süü. Tema veri katab sind.)

Aitäh Jeesus, et andestasid mulle nüüd! Aitäh, et mind puhtaks pesite! Jeesus, ma võtan sind nüüd oma elujuhiks! Nagu mu Issand! Minu päästjana! Ja ma palun sind: tule minu ellu! Ja ma palun sind, anna mulle oma Püha Vaim! Täida mind oma Püha Vaimuga! Aitäh, et mind nüüd päästsite! Aitäh, et olen nüüd sinu laps!

AMEN.”

Kui te just seda palvetasite, siis tahan teid õnnitleda! Sest siis on sinust saanud igavene võitja. Seejärel ootasite “stardisignaali” ja asusite teele. “Võistlus” on nüüd kehtiv!

Ja ma tahan teile öelda seda, Johannese 3:16: “Nõnda armastas Jumal maailma, et ta andis oma ainupoja, et ükski, kes temasse usub, ei hukkuks, vaid et tal oleks igavene elu.”

See tähendab, et sa ei eksi, kui annad praegu oma elu Jeesusele! Nüüd on see ohutu, nüüd võib teil olla “päästekindlus”. “Päästmise kindlus” tähendab, et olete 100% kindel, et lähete taevasse. Ja mitte saavutuste pärast, vaid sellepärast, et võtsid vastu selle, mida Jeesus ristil sinu heaks tegi! Olete nüüd päästetud. – Armu järgi. Sest sa võtsid vastu Tema kingituse.

Kuid nüüd läheb asi veelgi kaugemale. Sest nüüd olete alles oma tee teinud. Nüüd on jutt pärimisest. Ta on hea karjane ja te järgite teda. Ja kuidas see täpselt välja näeb, räägin teile teises osas.Rääkige teistele oma otsusest Jeesuse heaks! Võite ka seda sõnumit soovitada.
Nüüd teine ​​osa pärimise kohta…
sõnum sulle!

Maailma parim sõnum teie enda keeles

Kuidas edasi (teate 2. osa)

See on teine ​​osa maailma suurimast sõnumist, mis on põhjalikult muutnud miljardite inimeste elu.

of www.message-for-you.net

(Saadaval ka teistes keeltes.)

Kui te pole selle sõnumi esimest osa vaadanud või kuulanud, tehke seda kõigepealt.

Nüüd teisest osast…

 

Nii et rist on lähtepunkt. Ja kui sa andsid oma elu Jeesusele, siis tegid sa õige otsuse!

Ja nüüd läheb edasi. Kui sa andsid oma elu Jeesusele, võtsid sa (piltlikult öeldes) oma seljakoti ja tegid selle tühjaks. Teie seljakotis oli palju prügi, mida te enam ei vaja. Ja sa ütlesid: “Jeesus, ma annan selle kõik sulle!” Sa andsid kõik Temale. Ja nagu juba öeldud, oli selles asju, mida enam ei vajata (nt süütunne, vaimsed vigastused jne).

Jeesus tahab nüüd teha: Ta tahab su seljakotti uuesti täita!

Ta tahab anda sulle kasulikke asju, mida endaga kaasa võtta. Nagu reisitarve, mida vajate liikvel olles.

Esiteks on muidugi väga oluline, et sul oleks midagi juua kaasas. Et teel janu kätte ei sureks. Näitan teile sümboolselt veepudelit värske, selge ja tervisliku veega. Vesi esindab Püha Vaimu. Kui sa andsid oma elu Jeesusele, tuli Püha Vaim sinu sisse.

Püha Vaim on siis sinus, kuid sa võid Temaga ikka ja jälle täita. Nii-öelda “joo” temast. Sellepärast on oluline, et ka sina seda elavat vett jood… ja nii oled sellest alati kosutav.
Püha Vaim on isik, ta on Jumal. Aga sa võid ka kogeda Tema väge, saada Temaga täidetud ja nii-öelda Tema väge juua.
Samuti on jüngriks olemise jaoks oluline, et teid ristitakse Püha Vaimuga. Et sa sukeldud Tema väesse. See tähendab ka ” Vaimu ristimist” või “Püha Vaimuga ristimist”. Vaimu ristimisest kirjutan üksikasjalikumalt meie veebisaidi artiklis. Palun vaadake seda.

Järgmiseks on muidugi oluline ka see, et sa tead, kuhu lähed. Jeesus annab sulle nii-öelda juhised.

Need juhised tähistavad Piiblit või Jumala Sõna.

Võib-olla mõtlete: “Aga mul on Piibel ja ma olen seda nii palju kordi lugenud, aga ma lihtsalt ei saa sellest aru!” Seda seetõttu, et ainus viis Piibli mõistmiseks on Püha Vaimu kaudu. Püha Vaim dešifreerib teie jaoks Sõna. Ja Ta ütleb teile nii-öelda: „Ma selgitan teile, kuidas Piiblit lugeda. Ma selgitan sulle, mida see tähendab.” Ja äkki on see nii, kui näed valgust ja mõistad: “Kuule, järsku on mulle kõik selge!”
Ja sa võid ka paluda, et Püha Vaim selgitaks sulle mõnda asja: „Mida see tekst tähendab? Ja mida see minu jaoks isiklikult tähendab?” Seejärel äratab ta Sõna sinu jaoks ellu. Nii et te pole oma teel üksi.

Järgmiseks tahan teile näidata mobiiltelefoni. See tähistab kogukonda.
Jeesus ei taha, et sa oleksid oma jalutuskäigul üksi. Ta on loomulikult sinuga, kuid Ta tahab ka, et sul oleks kontakt teiste Jeesuse järgijatega. Et sa räägid nendega, vahetad nendega mõtteid.
Osadus teiste kristlastega võib olla kirikus. Kuid see võib olla ka kodurühm. Kus kohtute kodus kristlastega ja loete koos Piiblit, palvetate jne.

Parim asi, mida teha, on ringi vaadata, et näha, kus on teie linnas või piirkonnas teisi kristlasi, kellega saate kohtuda. Tahaksin anda teile vihje, et on oluline, et neil oleks aluseks Piibel ja nad oleksid avatud Pühale Vaimule.

Siis on neljas punkt. See neljas samm on veega ristimine. Sukeldumine vette.

See sümboliseerib, et sa andsid oma elu Jeesusele ja nüüd on kõik muutunud uueks. Et su vana mina risti löödi, sa surid koos temaga vaimselt ja tõusid siis koos temaga üles! See tähistab surma ja ülestõusmist.

Kastmine on õige vees ristimine ja ka esimesed kristlased tegid seda nii. Beebi ristimine või veega piserdamine seevastu ei ole õige. Võib-olla arvate: “Mind ristiti lapsena, sellest peab piisama.” Ei, palun laske end ristida õigesti ja piibellikult vette kastmisega. Lihtsalt minge ja vaadake, kas on kristlasi, kes võivad teid ristida.

Need on neli sammu. Ja nüüd asud sa oma seljakotiga teele.

Reisivarud muidugi passiivselt seljakotti ei jää, reisivarusid (väga asjalikud) on vaja liikvel olles. Täpselt nagu tavaline matk. Seetõttu vaatad pidevalt oma kaarti, näiteks: “Kuhu ma tegelikult minema pean? ISSAND, palun räägi minuga!”
Jumal räägib läbi Piibli, aga ka muljete, näiteks mentaalsete või akustiliste kuuldavate sõnade, piltide, nägemuste ja unenägude kaudu. Ta võib sinuga rääkida ka teiste inimeste kaudu.
Sel teemal “Jumal räägib” leiate meie kodulehelt selgitavaid artikleid, näiteks kuidas oma muljeid õigesti testida (nimelt Piibli ja Jumala iseloomu vastu).
Õppige tundma Tema häält ja tajuge seda isiklikult enda jaoks! Siis olete õigel teel. Sest Tema on Hea Karjane ja teie olete Tema lambad, kes kuulevad Tema häält.

Muidugi on oluline ka joomise jätkamine. Et täituda ikka ja jälle Püha Vaimu poolt. Elada Tema väes, nii nagu esimesed kristlased täitusid nelipühal Püha Vaimu väega. Lisateavet Vaimu ristimise ja Vaimuandide teemade kohta leiate meie veebisaidilt.

Nagu juba mainitud, on oluline ka osadus teiste kristlastega, nagu ka veega ristimine.

Kõigil neil jüngriks olemise teemadel saate lugeda kasulikke artikleid meie veebisaidilt.

Nüüd lühike ülevaade järjestuse etappidest:


Nende sammude järjekord ei ole kriitiline! Seega võite end kõigepealt ristida ja seejärel Piiblit hankida. Või võite kohe Piibli hankida ja seejärel lasta end ristida. Otsustage ise (ka palves koos Jumalaga), mida saate kõigepealt teha. Kuid: kõik sammud on järgluse jaoks olulised.

Veel üks asi: need sammud pole päästmiseks vajalikud. See tähendab: kui sa oled juba andnud oma elu Jeesusele (nagu ma selgitasin esimeses osas), siis oled sa päästetud. Kuid sammud on kuulekuse sammud. Sa peaksid minema, kui tahad olla Jeesusele sõnakuulelik. Kuna Ta ei saada sind lihtsalt sinu teele, Ta annab sulle reisiks vajalikud vahendid. Sammud on vabatahtlikud, kuid Jeesus palub sul need astuda.

Sa tahad Jeesust järgida. Ta on Hea Karjane ja sa tahad kuulda Tema häält. Tahad teada, mida Ta on sulle isiklikult veel plaaninud (nt sinu isiklik kutsumus). Sa tahad teada, mida Ta sinu kohta ütleb (st sinu identiteet Temas). Tahaksid teistega mõtteid vahetada ja neilt küsida näiteks: „Mida SINA oled Jumalaga kogenud?“ või: „Mida see ja see Piiblis tähendab?“ jne.

Niipalju siis jüngriks olemisest… Olge õnnistatud!

Meie veebisaidilt leiate täiendavat abi pärimise kohta.

Lihtsalt minge aadressile:

www.message-for-you.net/discipleship

Sealt leiate ka tasuta allalaaditavaid faile, jagamiseks vajalikke materjale ja palju muud!

Soovime teile palju rõõmu ja õnnistusi teel koos Jeesusega!

Võite seda sõnumit mitteärilistel eesmärkidel muutmata edasi levitada. Muud kasutused ja muudatused nõuavad kirjalikku nõusolekut www.message-for-you.net. Saadaval ka teistes keeltes ja muudes versioonides (nt helifailid, videod, üksikasjalik versioon, lühiversioon, lastele mõeldud versioon ja muud) ning mõnes keeles mitteametlikul (Du) ja ametlikul (Sie) kujul.


Discover more from Message-For-You.net

Subscribe to get the latest posts to your email.